Adopcje

Jak adoptować roślinę? 
Trzeba na bieżąco śledzić naszą stronę na facebooku, jak pojawi się post z Twojego miasta nie ma na co czekać – wysyłaj wiadomość prywatną! Gdy roślin jest więcej dodaj zawsze numer, który chcesz zaadoptować. Warto czytać opisy roślin do adopcji, niektóre z nich są po przejściach, chore, ze szkodnikami albo są bardzo duże i należy zapewnić im odpowiedni transport. Popularność adopcji roślin jest ogromna, trzeba być bardzo szybkim, bo rezerwacje dokunują się najczęściej w przecięgu kilku sekund od pojawienia się posta. Nie rezerwujemy roślin naprzód!

 Jak oddać roślinę? 
Napisz do nas wiadomość prywatną na facebooku bądź wyślij maila (schroniskodlaroslin@gmail.com) wraz ze zdjęciem rośliny którą chcesz oddać. Napisz z jakiego miasta i dzielnicy można ją odebrać, prosimy też o podanie numeru telefonu, aby osoba zainteresowana mogła się z Tobą umówić na odbiór. Oprócz roślin możesz też wysyłać nam zdjęcia akcesoriów do roślin, których chcesz się pozbyć – doniczki, ziemię, nawozy itd.

Co z roślinami ze śmietnika?
Gdy widzisz jakąś roślinkę porzuconą przy śmietniku, bądź gdzieś indziej (ale masz pewność, że do nikogo nie należy!) – wyślij nam w wiadomości prywatnej zdjęcie wraz z lokalizacją! Wstawimy posta o opuszczonej roślince najszybciej jak się da. Prosimy zawsze o komentarz gdy już ktoś zabierze roślinkę lub zauważy, że jej nie ma. Nie rezerwujemy roślin ze śmietnika!

no i wszystko co związane z adopcją roślinek jest ZA DARMO. 🙂